Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

bhp katowice, znacie ?

bhp katowice, znacie ?

Zastanawiam się czy bhp na śląsku jest przestrzegane niezwyklej niż w innych regionach? U was są kopalnie i praca niebezpieczna, zatem jestem ciekawy czy te szkolenia w ogóle się jakoś różnią od tych, jakie są chociażby na północy

Facio

Posty: 2

 
Dokładnie, trzeba dbać o własne stanowisko pracy i ja tak robię. Nie mamy zamiaru ryzykować zdrowia, bo nie dosłuchałem czegoś albo poradzić koledze coś, co sprawi, iż włoży rękę tam gdzie nie trzeba. Skoro macie szkolenia bhp to są planowane w jakimś celu, wobec tego trzeba słuchać i to faktycznie niezwykle uważnie.

matek562

Posty: 5

 
Bez kłopotów można znaleźć szkolenia bhp w Katowicach, bo u nas jest firm niezmiernie mnóstwo i jeżeli tylko chcesz to na pewno coś poprawnego dla siebie dopasujesz. Wystarczy się rozejrzeć.

Mord

Posty: 10

 
Nie wszyscy wiedzą, że szkolenia to nie tylko wiedza o tym, czego nie robić żeby nie stworzyć zagrożenia dla życia. To również wiedza o tym, co pracodawca ma nam zapewnić na naszym stanowisku pracy. Wiemy wówczas, co nam się należy i możemy tego się domagać. Takie mamy przecież prawo.

bartek33

Posty: 10

 
Według mnie usługi bhp w Katowicach, które będą ciekawe, a nie nudne organizuje firma http://www.bezpiecznie-w-pracy.pl/kontrola-z-inspekcji-pracy/bhp-w-roznych-regionach-kraju/ i warto się tam zgłosić. Są na wszystko bardzo dobrze przygotowani i na pewno każdemu pomogą.

Mmatckhew

Posty: 7

 
Nie wszyscy wiedzą, że szkolenia to nie tylko wiedza o tym, czego nie robić żeby nie stworzyć zagrożenia dla życia. To również wiedza o tym, co pracodawca ma nam zapewnić na naszym stanowisku pracy. Wiemy wtedy, co nam się należy i możemy tego się domagać. Takie mamy przecież prawo.

Robuś

Posty: 24

 
Na śląsku przykładamy sporo uwagi to szkoleń, albowiem pracujemy w górnictwie i na nieszczęście tutaj jeden błąd może być dla nas i naszych kolegów niesłychanie kosztowny. To, dlatego my nie siedzimy na szkoleniach i nic nie robimy tylko słuchamy, po to jest szkolenie.

Fifa23

Posty: 20

 
Osobiście mamy podejście bardzo profesjonalne do szkoleń bhp. W kryzysowej sytuacji będzie wiedział, co mam zrobić i kto wie może mi to nawet uratować życie, dlatego nie chce tylko słuchać, ale chce też jak najwięcej z tego zapamiętać.

Strzała

Posty: 23

 
Mnie się szkolenia bhp podobają, bowiem poznaje ciekawe historie z życia ludzi, które takie szkolenia prowadzą i te osoby rzeczywiście mają niezwykle wiele do powiedzenia. Według mnie super.

francuzz

Posty: 9

 
U nas szkolenia nic nie dają, albowiem każdy siedzi i myśli o wszystkim poza tym, co ma na szkoleniu. Na nieszczęście później to jest niebezpieczne dla pracowników, niemniej jednak ludziom wszystkiego przetłumaczyć się nie da. Takie życie.

Dzidzidek

Posty: 5