Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Sklep odżywki, gdzie kupujecie ?

Sklep odżywki, gdzie kupujecie ?

Witam, nie wiem od czego zacząć, myślałem żeby kupić sobie odżywki na masę. Przyznaję jestem szczupły i trudno mi przytyć. Może polecacie jakiś sklep? Z góry dzięki.

Ptaszyna

Posty: 13

 
Mnie najbardziej zależy na odchudzaniu. Chyba się zdecyduję na coś, co tu na forum proponujecie. Już nie mam za niezwykle nadziei, że kiedyś mi się powiedzie. Schudnę, poćwiczę i potem znowu brakuje mi weny, zapału itd. Znowu tyję i nic mi się nie chce. Wy chyba tak nie macie.

Jacuś

Posty: 18

 
Najpierw nie wierzyłem, ale rzeczywiście dzięki odżywkom na masę i treningom dziś mogę powiedzieć, że mi się powiodło. Teraz już ich nie biorę, raczej izolaty białkowe. Masówkę polecam wszystkim chudym, jakim ja byłem kiedyś. Ludzie to da się osiągnąć.

DILelektronika

Posty: 18

 
Od kilku miesięcy zacząłem stosować 7 Nutrition HCL. Widzę wielką różnicę. Lepiej się czuję, mam więcej energii. Uprawiam wiele sportów, ale najwięcej czasu skupiam się na boksie. Polecam ten środek, to jest kreatyna, ale dużo mocniejsza niż ta zwykła.

Odi

Posty: 17

 
Tu można odszukać bardzo sporo porządnych preparatów na odchudzanie. Można poczytać o nich dokładny opis http://najlepszesuple.pl/odchudzanie/686-activlab-carnitine-3-128-kapsulek.html. Jak zaczynałam treningi trafiłam na nich i odpowiednio kupuję tam do obecnie. Mają atrakcyjne ceny.

sklepowa12

Posty: 18

 
Przeglądałem asortyment tego sklepu i tak rzeczywiście mają tanie odżywki. Widziałem też kilka ciekawych pozycji w promocjach. Niezmiernie rzetelny sklep.

BMGMIREK

Posty: 10

 
Próbowałem DECA DROLON, na mnie fajnie podziałał. Kumpel też bierze i ma takie same odczucia, także widać, że to dobry produkt. Długo nie mogłem wybrać czegoś konkretnego dla siebie, natomiast dobrze, że w końcu dopasowałem sobie wszystkie suplementy. Chodzę na siłownię 3 razy w tygodniu, także efekty są już widoczne.

Kruczek23

Posty: 21