Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

jodła kaukaska, gdzie kupić ?

jodła kaukaska, gdzie kupić ?

Witam serdecznie. Muszę spytać doświadczonych :) Chodzi mi o borówkę amerykańską wysoką. Jaka jest w uprawie? Czy polecacie komuś bez doświadczenia? Gdzie kupić sadzonki, żeby mieć pewność, że będą zdrowe?

piekniśś

Posty: 7

 
Jeśli szukasz sadzonek krzewów owocowych, to nie kupuj w marketach. Tam jest bardzo marna jakość. Nie wiadomo w ogóle, czy ci się przyjmie. Lepiej nie ryzykować. A poza tym, jak wybierzesz u ogrodnika, to możesz się nawet potargować. Najlepiej mieć własne zaufane źródło.

kapishon

Posty: 28

 
A podobno są tacy producenci, którzy sprzedają choinkę żywą na święta online. Ładnie zapakowana dostarczona do domu to by mi odpowiadało. Jakbyście mieli jakieś namiary na takiego kogoś, to jestem chętny :D Ciekawe jaka jest cena i czy mają duży wybór. W ogóle jak taka sprzedaż wygląda.

TomekK

Posty: 7

 
Jestem tego samego zdania. Mam nadzieję, iż masz jakiegoś zaufanego w okolicy. Nie polecam sadzonek krzewów ozdobnych z marketów. To pieniądze wyrzucone w błoto. Faktycznie lepiej nawet online kupić w hurtowni.

wiesław11

Posty: 12

 
Tu link do dobrego producenta sadzonek krzewów ozdobnych http://www.zielonykrzaczek.pl/pl_magnolie_krzewy_ozdobne.php. Mają duży wybór w tym także nadzwyczajne sadzonki, które idealnie się u nas adaptują.

zbiorczyk67

Posty: 17

 
Oprócz owoców jest dla mnie istotny wygląd. Właśnie wobec tego poszukuję ofert sadzonek krzewów ozdobnych. Jak ktoś coś, to oczywiście chętnie dowiem się, co warto posadzić w ogrodzie.

Polaczek90

Posty: 13

 
Żywą choinkę na święta można kupić również online. Bez różnicy czy to detal, czy hurt. Polecam, bo wtedy masz pewność, że kupisz ładną choinkę, którą po świętach można również posadzić do ziemi. Nie kupuję pod marketami i na straganach. Naprawdę taki wybór się opłaca, zwłaszcza że za podobną cenę kupujesz piękną zdrową choinkę.

Hamacz23

Posty: 17

 
Jakość sadzonek jest najważniejsza, zatem z daleka omijam markety. Szczerze już niejednokrotnie nacięłam się i nie mam zamiaru popełniać kolejny raz błędu. Korzystam z hurtowni sadzonek, bo wiem, iż to miejsce sprawdzonego gospodarstwa ogrodniczego. Polecam odszukać sobie jakiegoś ogrodnika z okolicy. Tak jest najpewniej.

Bierny67

Posty: 23

 
W mojej okolicy nie ma żadnego gospodarstwa ogrodniczego. Chciałabym zakupić jagodę kamczacką. Może polecacie jakąś sprawdzoną hurtownię, która trudni się sprzedażą online. Nie mam przekonania do tradycyjnych sklepów i gigantycznych marketów. Siostra też je odradza.

alus

Posty: 12