Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Jaka firma zajmuje się hurtem kory ogrodowej ?

Jaka firma zajmuje się hurtem kory ogrodowej ?

Znacie może jakąś godną polecenia hurtownię kory ogrodowej? Jak coś, to piszcie, bo w tym sezonie chyba zdecyduję się na nią. Dużo czytałem o korze sosnowej i chcę spróbować u siebie zrobić taką ściółkę.

Wariat

Posty: 11

 
Czytałam wiele cennych poradników i dowiedziałam się jednego, tak samo jak z doświadczenia, że do naszych ogrodów konieczna jest jedynie kora sosnowa. Sprawdza się zawsze, więc jest uniwersalna, a poza tym tania. Sprzedawana prosto przez producenta jest w najlepszej jakości.

edyta123

Posty: 13

 
Bądź co bądź i tak nie ma na co narzekać. Albowiem ten rodzaj ściółki, jak kora sosnowa to najtańsza oferta na rynku. Są niewątpliwie inne, lecz kora sosnowa zasługuje na spore uznanie w naszych ogrodach. Polecam.

Tomcio

Posty: 26

 
Też biorę korę prosto od producenta kory. To już taka zaufana współpraca, dlatego nie szukam nigdzie indziej. Ogólnie można powiedzieć, że producenci bardziej starają się, żeby nie schrzanić jakości, więc to chyba najlepsze miejsce do zakupów kory do ściółkowania.

DILelektronika

Posty: 18

 
Znam tego producenta kory ogrodowej w Bydgoszczy. Kilkukrotnie miałam okazję zrobienia zakupu w tym miejscu i jestem pod wrażeniem, iż mają tak dobrą jakość kory w tak rewelacyjnej cenie. Mnie odpowiada, więc polecam.

jeremii6

Posty: 13

 
W zeszłym roku kupowałem z tej hurtowni kory ogrodowej http://www.kora-ogrodowa.net/oferta-hurtowa/. Sprzedają też w mniejszych ilościach, dla indywidualnych odbiorców. Jeśli chodzi o jakość, to jest naprawdę dobra. To kora prosto od producenta, dlatego tym bardziej polecam. Nie dosypują niczego, to rzetelna firma godna polecenia.

żabka45

Posty: 14

 
Znam tego producenta kory ogrodowej w Bydgoszczy. Kilkukrotnie miałam okazję zrobienia zakupu w tym miejscu i jestem pod wrażeniem, że mają tak dobrą jakość kory w tak rewelacyjnej cenie. Mnie odpowiada, więc polecam.

Black_Riot

Posty: 13